KURUMSAL

Konusunda uzman ekibiyle 2001'den bu yana sektörde cerrahi el aletleri satış ve satış sonrası teknik servis hizmetleri sunan firmamız, Alman menşeeli VENHAWK INSTRUMENTS markalı el aletlerinin Türkiye dağıtımını yapmaktadır. Kalitesi ve ekonomik fiyatları ile pazarda kendini ispatlamış firmanın, satış sonrası servis hizmetlerinide EFE medical'in iş ortaklığı ile Türkiye'de yapılmaktadır.

  Sağlık sektöründe hızın hayat kurtarmak olduğu düşünülürse ''en iyi hizmeti en hızlı veren'' kazanmıştır. Bu misyonu kendine ilke edinen bizler yeni ürünlerde 3000 kalem (25000 adet) üründe stok, yeni hastane kurulumunda % 80 varan derhal teslimat, stok ürünlerde iade veya değişim imkanları sunmaktayız.

   Gelişim, büyüme edinilen bilgi ve tecrübelerin doğru değerlendirilebilmesiyle olur. EFE Medical bu doğrultuda yerli üretime önem vermiş ve 5000 kaleme yakın cerrahi aleti üretim  programına almıştır. Standartın dışında tasarımını yaptığınız, ölçülerini belirlediğiniz el aletleri taleplerinizde üretim kadromuzca teknik çizimler yapılıp, prototipleri çıkarılarak gerçeğe dönüşür.

     Satış ve üretimi yapılan bütün ürünler uluslar arası kalite standartları belgelerine sahiptir.